İngilizce, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Konuşulur

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Kısa Sürede İngilizce Konuşun

Yabancı öğretmenler eşliğinde grup veya size özel programlarla %100 memnuniyet garantisi.

İyi derecede İngilizce konuşabilen bir kişi, hem eğitim hayatında hem de iş hayatında başarıya daha çok yakındır. Global dünyada İngilizce bilen insana duyulan ihtiyaç gün geçtikçe daha da artmaktadır.

İngilizce konuşmak size ekonomik güç ve kaliteli yaşam sağlar, bugün dünyada söz sahibi olmanın yolu İngilizce konuşmayı gerektirir. Akıcı bir dille İngilizce konuşarak her alanda sizde söz sahibi olabilirsiniz.

İngilizce Konuşma Kurslarımız Kadıköy, Bağdat Caddesi, Beşiktaş ve Ataşehir şubelerimizde yabancı öğretim üyelerimiz tarafından düzenlenmektedir.

Kurslar Hafta içi akşam ve hafta sonu sabah ve öğleden sonra programları dahilindedir. Konuşma Programlarına İngilizce eğitim düzeyi orta seviye (Intermediate) ve üzeri olan kişiler katılabilmektedir.

Intermediate düzey altında olan öğrenciler bu seviyeyi tamamladıktan sonra, seviye tespit sınavı sonrası İngilizce eğitim düzeyi belirlenip sınıfa katılımı sağlanmaktadır.

İngilizce konuşma kursu grup eğitimleri katılım koşulları hakkında şubelerimizi arayabilir eğitim danışmanlarımızdan bilgi talebinde bulunabilirsiniz.

İNGİLİZCE KONUŞMA KURSU PROGRAMI GÜN VE SAATLERİ
  Günler Saatler Toplam Saat
Hafta Sonu Sabah
Cumartesi / Pazar 10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat
Hafta Sonu Öğlen
Cumartesi / Pazar 13:00 - 16:00 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam
Pazartesi / Çarşamba 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Akşam Salı / Perşembe 19:00 - 21:30 Haftada 6 Saat
Hafta İçi Sabah
Pazartesi / Çarşamba
10:00 - 13:00 Haftada 6 Saat