Size Özel Programlar, Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulu DDM'de

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Size Özel Programlar

Dünya Dilleri Merkezi Yabancı Dil Okullarında size özel programlarla %100 memnuniyet garantisi.

Yurtdışı Almanca Eğitimi

Almanya’daki dil okullarının eğitim süreleri hangi düzeyde Almanca eğitimi almak istediğinize göre değişkenlik gösterir. Bütçenize ve zamanınıza göre belirleyeceğiniz sürede ve programda Almanya’daki dil okullarında eğitim alabilirsiniz.

Genel olarak Almanya’daki dil okulları sene boyunca kesintisiz olarak eğitim vermektedir.

İş Almancası

Yöneticilerin yönetimde belli noktalara gelebilmeleri ve geldikleri noktalarda kalabilmeleri için biraz daha fazlasına gereksinmeleri vardır. Bu özel gereksinimin farkında olan DDM, şirketlerin üst düzey yöneticilerine, müdürlere, bölüm yöneticilerine ve diğer çalışanlara Almanca yeteneklerini geliştirmek ve güncelleştirmek için gerekli olanakları sunmaktadır.

Özel Dersler

Eğitim; öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi TÜRK veya YABANCI öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır. Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.

Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun yöntem, kaynak ve program belirlenir.

Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

Çocuklar İçin Almanca

Çocuklar için hazırladığımız Almanca eğitim programlarımız ilkokul ve ortaokulda öğrenim gören öğrencilere yöneliktir.

Öğrencilerimizin dört dil yetisi olan okuma, yazma, konuşma ve dinleme yeteneklerini geliştirecek yöntemleri kullanarak kısa sürede akıcı düzeyde Almanca konuşmalarını hedeflemekteyiz.