Türkiye'nin En Çok Tercih Edilen Dil Okulunda Özel Ders Alın

Dünya Dilleri Merkezi Farkıyla Size Özel Yabancı Dil Eğitimleri

İş ya da eğitim hayatınıza uygun olarak istenilen gün ve saatlerde dil eğitimi

Özel dersler farklı sebeplerden dolayı grup eğitimlerine katılamayan kişiler için dil eğitimi ve sınav programlarına yönelik eğitimler şeklinde kişiye özel olarak hazırlanır.

Amaç

Bireylerin öğrenme alışkanlıklarını, ihtiyaç ve beklentilerini belirleyerek, kişiye özel yabancı dil eğitimi vermek.

Kimler Katılabilir ?

Kendi zaman, okul veya ve iş programına uygun ders almak isteyen tüm kişiler.

Eğitim Detayları

Eğitim; öğrenci adayının seviyesi, ihtiyaç ve beklentilerine göre formasyon sahibi TÜRK veya YABANCI öğretmenler tarafından verilir. Dersler, bire-bir eğitim düzeninde olmaktadır.

Bire-bir dersleri en fazla 2 kişi paylaşabilir. Daha fazla kişilerin bir araya gelip grup oluşturdukları durumlar için ayrıca görüşülür.

Eğitim başlamadan önce, öğrenci adayları ziyaret edilerek kendilerinin seviyeleri, öğrenme alışkanlıkları, ihtiyaç ve beklentileri belirlenir. Bu bilgiler ışığında, öğrenci için en uygun yöntem, kaynak ve program belirlenir.

Öğrencilerin kendi belirleyeceği gün ve saatlerde eğitim programı başlar. Dersler, öğrencinin tercihine göre iş yerleri veya evlerde verilmektedir. Eğitmenlerimiz bu konuda esnek olabilmektedirler.

Yöntem

Dil öğreten bir kurum olarak, öğrenim sürecine bakış açımız, sektörün şu anki "ÖĞRETME" merkezli yaklaşımının aksine "ÖĞRENME" merkezlidir. Öğrencilerimizin bu süreçte pasif değil, aktif olmalarını destekleyen bir eğitim modeli uygulamaktayız. Dil öğrenmede MORAL ve MOTİVASYON unsurlarının oynadığı rolün önemini biliyoruz.

İnsanların farklı öğrenme alışkanlıklarına sahip olduklarının ve dolayısıyla farklı şekillerde öğrendiklerinin bilincindeyiz. Bu nedenle eğitimlerimizi DİNLEME, GÖRME, YAZMA, HİSSETME ve KONUŞMA aktivitelerini, kişiye veya gruba özel bir biçimde öğrencilerin beklentileri doğrultusunda hazırlamaktayız.